Ezan'ı Vakit

Ezan'ı Vakit Android Uygulaması

Ezan'ı Vakit Android Uygulaması : 200'den Fazla Ülkeye Ait Ezan/Namaz Vakitlerini Gösteren Basit bir Uygulama.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Başta TÜRKİYE olmak üzere Dünya'nın 200'den fazla Ülkesine ait Namaz Vakitleri'ni Diyanet İşleri Başkanlığının sitesinden indirerek REKLAMSIZ olarak sizlerin istifadesine sunan, basit bir uygulamadır. Uygulamanın asıl amacı namaz vakitlerinin gösterilmesidir. Günümüzde akıllı telefonlar, bütün mekanlarda fütursuzca kullanıldığından Ezan'ı Vakit programı Dini bir simge ya da Dini bir ibare içermemektedir,Program ücretsizdir, kullanımı çok kolaydır, içeriğinde sadece vaktiler ve bir sonraki namaz vaktine kalan süre bulunmaktadır. İçinde bulunduğunuz vakit yeşil bir şerit ile işaretlidir. Widget ve alarm gibi özellikler arka planda pil ömrünü kısaltacağı için eklenmemiştir. Ezan'ı Vakit Uygulaması mobil cihazlarınıza kurulduğunda sizden hiçbir izin istemez, Telefonunuzda neredeyse hiç yer kaplamaz, önbellek kullanımı yok denecek kadar azdır, indirilen vakitlerin boyutu da 50-100Kb arasındadır. Android 4.0.1 (Ice Cream Sandwich API Level 14) sürümünden son sürümüne (Android11 API Level 30) kadar test edilmiştir, en eski cihazlarınızda bile çalışabilecek durumdadır.


Kategoriler: 

Ezan'ı Vakit İndir (Download)

Ezan'ı Vakit 7.1.11
Selamınaleyküm değerli arkadaşlar.
Bu sayfaya ulaştıysanız muhtemelen, Windows XP / Vista / 7 / 8 / ya da Windows 10 üzerinde çalışan masaüstü Ezan / Namaz vakitleri programı arıyorsunuzdur. O zaman konuyu hiç uzatmadan sizi Ezan'ı Vakit programının son sürümü ile tanıştırayım.

Eğer benim bunları okumaya hiç niyetim yok, sadece programı indirmek istiyorum diyorsanız :) buyurun 5 vakit ezan okuyan programı indirin.


Ezan'ı Vakit 7.1.11 İndir


Kategoriler: 

Ezan'ı Vakit Program Güncellemesi

Değerli ziyaretçilerimiz;
ezan'ı vakit programının diyanet sitesinden güncelleme sorunu giderilmiştir, programın güncellenebilmesi için aşağıdaki adımları sırasıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 7-8 ve Vista işletim sistemlerinde ezan'ı vakit programının yönetici olarak çalıştırılması gerekebilir. ezan'ı vakit programının kısayolu üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ilgili seçeneği görebilirsiniz.
yönetici olarak çalıştır

Kategoriler: 

ezan'ı vakit programı güncellemesi çok yakında

Güncelleme

Değerli arkadaşlar;
kısa bir süre önce diyanet web sitesinde bir değişiklik gerçekleştirdi ve şu anda ezan'ı vakit programı vakitleri güncelleyemiyor.

Programın tekrar vakitleri güncelleyebilmesi için çalışmalar tamamlanmıştır ve son testleri yapılmaktadır.

Programda herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan ezan'ı vakit programı otomatik olarak güncellenecektir.

Tüm kardeşlerimizin bilgisine sunarım.
Dualarınızı esirgemeyin.

Kategoriler: 

ezan'ı vakit 2013 yeni arayüzü hakkında

S.A. Değerli kardeşlerim
zamanında uzun zaman harcayarak hazırladığım yeni programı test edecek gönüllü arkadaşlar arıyorum. Sizden alacağım geri dönüşler ile İnşallah daha güzel ve basit bir program olacak.

ezan vakitleri

namazvakti.com adresinden yıllık verileri çekerek hizmet sunan programda beta tester olmak isteyen arkadaşlar BURAYA TIKLAYARAK bana ulaşabilirler.

Dualarınızı esirgemeyin

Kategoriler: 

ezan vakitleri Messenger ve GTalk'da hizmetinizde

Değerli kardeşlerim;
Öncelikle tüm ziyaretçilerimizin Mübarek Ramazan ayını tebrik ederim, sizlere yeni hizmetler sunabilmek adına artık ezan vakitlerini gtalk ve messenger gibi araçlarda da görebilmeniz için bir uygulama hazırladık.

Yapmanız gereken tek şey ezan(et)vakti(nokta)com adresini kişi listenize eklemek.

ezan'ı vakit messenger ve Gtalk da hizmetinizde

Daha sonrada sorgulamak istediğiniz ilin adını Türkçe karakter kullanmadan yazıp ENTER tuşuna basmak.

Kategoriler: 

downloadarsivi.com

download arşivi

Programımız download arşivi tarafından editörün seçtikleri alanında yer almıştır, kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Kategoriler: 

güncelleme dosyaları

Değerli kardeşlerim, 172 şehir içerisinde eğer istediğiniz yerleşim yeri yoksa lütfen buraya listede bulunmayan şehirin adını yazınız. Şehir adı verirken Hangi ülkeye bağlı olduğunu ve benzeri bilgileri eklemeyi unutmayınız.

Hazırlanan dosyayı ezan'ı vakit programının güncelleme formunu kullanarak veritabanına aktarabilirsiniz.

Kategoriler: 

ezan'ı vakit 2007 Görünüm

Uzun uğraşlar sonunda ezan'ı vakit programının 2007 görünümü ortaya çıkmıştır. Birkaç ufak düzeltmeden sonra yeni bir yılın başlangıcıyla son kullanıcıya hitap edecek şekilde hizmetinize sunulacaktır. Aşağıdaki resimlere tıklayarak programın genel görünümüne bakabilirsiniz. Dualarınızı esirgemeyiniz.
Allah'a emanet olun
Saygılarımızla...

Kategoriler: