Site Güncellemesi

Sevgili Ziyaretçilerimiz.
Sitemizi DRUPAL sistemine geçirdik, mevcut kullanıcılarımız eski kullanıcı adı ve parolaları ile sitemize giriş yapabilirler. Fakat mail hesabı aktif olmayan ve MYNET.COM uzantılı mail adreslerine sahip kullanıclarımızın hesapları sitemizden tamamen silinmiştir. Sitemize yeni üye olmak isterseniz kesinlikle MYNET.COM uzantılı mailler kullanmayınız. Bu uygulamanın sitemiz ile hiçbir alakası yoktur, MYNET e-posta servisleri sizlere posta yollamamızı engellemktedirler. Ayrıca kayıt olurken lütfen Türkçe karakter (ıöçşğü İÖÇŞĞÜ) içeren kullanıcı adları kullanmayınız.

Mevcut yazıların, dökümanların ve yorumların sisteme entegrasyonu yapılmıştır. Bazı bölümlerimizde eksiklikler ve yanlışlıklar olabilir, lütfen mazur görünüz. Gördüğünüz yanlışlıkları ve eksiklikleri bizlere bildiriniz, ezan(at)vakti(nokta)com adresine mail atabilirsiniz.

Mevcut kullanıcılarımız kullanıcı adlarını girerken lütfen türkçe karakter kullanmasınlar, bu kullanıcılarımızın isimleri ekibimiz tarafından değiştirilmiştir, eğerki sisteme giriş yapamıyorsanız Şifremi Unuttum seçeneğine tıklayarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi mail adresinize gelen posta dan görebilirsiniz.

Örnek: ŞAHİN kullanıcı adı SAHIN şeklinde değiştirilmiştir.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler.
Saygılarımızla
ezan.vakti.com ekibi

Kategoriler: