ezanvaktim.com Hızlı Namaz Vakitleri

ezanvaktim.com Günlük Namaz Vakitleri Sitesi

Uzun zamandır böyle güzel bir site hazırlamak istiyorduk ve Allah c.c. nasib eyledi, Değerli arkadaşlar İnşallah sizlerde yeni hazırlanan ve geliştirilen bu sitemizi beğenirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey istediğiniz İl'in adını yazıp beklemek, sitedeki autocomplete (otomatik tamamlama) özelliği sayesinde aradığınız ili birkaç harf yazarak bulabiliyorsunuz. Tamamen Türkçe destekli ve oldukça kullanışlı.

Desteğinizi ve Dualarınızı esirgemeyin.
Selam ve Dua ile...<

EkBoyut
ezanvaktim.com.jpg84.14 KB
Kategoriler: 

Yorumlar

çok güzel bi proğram çok beğendim evin içinde ezan okunması muhteşem malum şimdiki evler çift camlı olduğu için ezan sesi dışardan gelmiyor bende yarı yarıya işitme engelliyim, fakat ben Ankara da oturuyorum orayı tıkladığım halde vakit okunuyor proğramda 15 dk sonra okunuyor bir türlü nedenini bulamadım pc deki saatide ayarlıyorum vaktinde okunmasını ayarlayamadım kolay gelsin ALLAH A emanet olun

s.a başarılarınızın devamını dilerim flahs playr 11 önceden yüklü idi kaldırmak zorunda kaldım tekrar yükledim ama ezan programı flahs10b.ocx hatası veriyor yardımcı olabilirseniz memnun olurum saygılar.

ve as. emin bey
programı kaldırıp yeniden kurarsanız sorun olmayacaktır.
İyi dileklerinizden ötürü çok teşekkür ederiz.
Selam ve Dua ile