seni bekliyorum

seni bekliyorum
new york sokaklarinin karla kaplandigi günlerde ikisi de amerika'nin degisIk bölgelerinde is gezilerinde olan kari koca, florida'da bulusup yaz sicaklarinin yasandigi bu bölgede birkaç gün geçirmeye karar verirler..
kocasi esinden önce gider florida'ya ve ertesi gün içinde esine yer ayirttiktan sonra, ona bir e-mail gönderir. fakat mesaj, adresi bir harf yanlis yazdigi için esi yerine, bir gün önce ölen yasli bir papazin esine gider. papazin en az kendisi kadar yasli esi bilgisayar ekraninda mesaji okuyunca korkunç bir çiglik atar ve yere düser. zaten çok üzgün olan kadinin bu çigligi üzerine ev halki odaya dolar ve hemen herkes, yerde yatan kadina yardim için kosusturmaya baslar. kadincagiz bir süre sonra kendine gelir ve ne oldugunu soranlara bilgisayar ekranini gösterir. ekrandaki mesaj ise aynen böyledir:
- sevgili karicigim! bugün buraya ulasir ulasmaz, önce yarin senin gelisinle ilgili bütün islemleri tamamladim. sonra da bana ayrilan yerime yerlestim. burasi gerçekten de dedikleri gibi çok çok sicak... seni özlemle bekliyorum. kocan... :